SKI AREÁL PAPRSEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Mosty u Jablunkova

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Mosty u Jablunkova!

Josefův Důl - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Josefův Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Mosty u Jablunkova

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Mosty u Jablunkova!

Do ski areálu Kvilda se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Kvilda.

Jasenka - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Navštivte ski areál Jasenka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kam vyrazit na horský pobyt

Do Česka se blíží zima. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Rozhodují především finance. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Kde hledat zimní zpravodajství?

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Testují rolby. Sněžná děla chrlí vodu a vleky procházejí posledními revizemi. Okurková sezóna pomale končí. Zima je tu co nevidět.

Obří sud - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Obří sud.

Zimní středisko SportPark Františkov

Chtěli byste se naučit lyžovat? Navštivte ski areál SportPark Františkov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Svratka ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Svratka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Klepáčov - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Navšivte s rodinou středisko Klepáčov.

Než odjedete na hory...

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Němčičky - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Němčičky je pro vás to pravé.

Zimní středisko Žacléř - Prkenný Důl

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Žacléř - Prkenný Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Jalovec

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Jalovec je pro vás to pravé.

Kempaland - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zimní areál Kempaland je pro vás to pravé.

Zimní středisko Železná Ruda - Nad nádražím

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Železná Ruda - Nad nádražím je pro vás to pravé.

Velké Karlovice – Machůzky - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Velké Karlovice – Machůzky.

Armaturka - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Armaturka a užijte si zimní radovánky naplno!

Novako - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Novako!

Zimní středisko Kopřivná

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kopřivná.

Zima v novém

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Líšný - ostuda lyžování?

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Líšný a užijte si zimní radovánky naplno!

Ostružná - Řetězárna - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Vyzkoušejte Ostružná - Řetězárna!

Navštivte Třeboňsko, určitě se Vám tu bude líbit!

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Představuje ideální místo pro víkendové pobyty i pro klasickou vícedenní dovolenou, kterou můžete trávit v hotelu či penzionu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět prosluněných luk, staletých rybníků, rozlehlých lesů a malebných poklidných vesniček. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

Veselí nad Lužnicí, ráj pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. V této oblasti na Vás čeká tolik krásných míst, že se sem rádi jistě budete vracet. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Veselsko je cyklostezkami doslova protkáno a námětů pro výlet je to opravdu mnoho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 20.8.

°C
°C
Neděle
21.8.2022

°C
°C
Pondělí
22.8.2022

°C
°C
Úterý
23.8.2022

°C
°C